Teritorijų želdinimas

Teikiame visas teritorijų želdinimo paslaugas – nuo projektų parengimo iki jų įgyvendinimo. Profesionalūs kraštovaizdžio architektai ir kraštovaizdžio specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir aplinkos galimybes, parengs optimalų projektą Jūsų teritorijai, o patyrę apželdinimo specialistai kokybiškai įgyvendins visus apželdinimo darbus.

Vejų įrengimas

Pagal Jūsų pageidavimus įrengiame veją Jūsų aplinkoje. Veja yra vienas pagrindinių aplinkos formavimo elementų, o teisingai įrengta ir gerai prižiūrėta veja padeda sujungti viskas sklypo zonas į harmoningą visumą.

Šlaitų tvirtinimas ir apželdinimas

Atliekame šlaitų tvirtinimo ir apželdinimo darbus. Tai padeda užtikrinti pastovią šlaito padėtį bei patogų naudojimą ir apsaugoti jį nuo nuslinkimo.

Alpinariumų ir gėlynų įrengimas

Projektuojame, įrengiame ir apželdiname alpinariumus bei gėlynus. Tai yra patys dekoratyviausi apželdinimo elementai, kurie suteiks spalvų ir gyvybės Jūsų aplinkai.

Gėlių, dekoratyvinių krūmų ir medžių sodinimas

Atsižvelgdami į aplinką, dirvožemį ir Jūsų pageidavimus sodiname gėles bei dekoratyvinius medžius ir krūmus. Tai vienas paprasčiausių būdų suteikti jaukumo ir grožio Jūsų aplinkai.

Stambių medžių sodinimas

Sodiname ir, jeigu įmanoma, perkeliame didelius suaugusius medžius. Tai puikus būdas per trumpą laiką įsirengti senų medžių sodą!

Terasų ir balkonų apželdinimas

Apželdiname terasas ir balkonus atsižvelgdami į pastatų projektus, paskirtį bei eksterjerą. Terasos ar balkono apželdinimas suteikia erdvei jaukumo bei puošia viso pastato fasadą.

Vejos apsauga nuo kurmių

Jūsų sklype klojame specialų tinklą nuo kurmių, kuris neleidžia kurmiams išsirausti į paviršių. Veja lieka lygi ir be kurmiarausių.

Želdynų priežiūra

Teikiame reguliarią želdynų priežiūros paslaugą – vejos, gėlynų, alpinariumų bei kitų augalų.

Tam, kad galėtumėte džiaugtis jaukia ir tvarkinga aplinka ištisus metus, ją reikia nuolat prižiūrėti ir puoselėti. Mūsų patyrę ir profesionalūs aplinkos priežiūros specialistai pasirūpins Jūsų želdiniais ir užtikrins, kad veja būtų nepriekaištinga, o augalai – sveiki ir gražūs.

Vejų priežiūra

Tam, kad veja būtų lygi ir tanki, ją reikia tinkamai prižiūrėti – reguliariai pjauti, aeruoti, skarifikuoti bei tręšti. Tai prailgina jos gyvavimo laiką, palaiko jos žalumą ir dekoratyvumą. Teikiame visas šias vejos priežiūros paslaugas, kad galėtumėte ilgai džiaugtis puikia veja.

Piktžolių ir samanų naikinimas vejoje

Piktžolės ir samanos, atsiradusios vejoje, gadina jos vaizdą ir kenkia visos aplinkos dekoratyvumui. Laiku jų neišnaikinus, dekoratyvinė veja pavirs paprasčiausia pieva. Naikiname piktžoles ir samanas, tam, kad jūsų veja išliktų nepriekaištinga!

Alpinariumų ir gėlynų ravėjimas

Norint išlaikyti gėlynus ir alpinariumus spalvingus bei žydinčius, reikia juos nuolat ravėti ir prižiūrėti. Teikiame gėlynų ir alpinariumų ravėjimo paslaugas, tam, kad gėlynai Jus džiugintų nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

Augalų tręšimas, formavimas ir dengimas žiemai

Tinkama augalų priežiūra užtikrina, kad jie augtų sveiki, neprarastų dekoratyvumo ir norimos formos bei būtų ilgaamžiai. Tręšiame, genėjame, formuojame ir paruošiame augalus žiemos sezonui, tam, kad jie ilgai puoštų Jūsų aplinką!